Фінансування “Зимової єПідтримки”: на втілення програми спрямовано додатково 570 млн грн
Державна програма “Зимова єПідтримка” отримала додаткове фінансування. Днями Кабмін спрямував на її втілення ще 570 млн грн. Джерелом зазначеного фінансування став резервний фонд держбюджету.
Про це йдеться в пресрелізі Міністерства економіки України.
За словами заступника міністра економіки України Андрія Телюпи, завдяки рішенню про надання додаткового фінансування держава матиме можливість продовжити виплати учасникам програми “Зимова єПідтримка”. Йдеться про громадян, які подали заявки на нарахування допомоги до кінця лютого поточного року.
Протягом зимового періоду 2024-2025 років державною програмою скористалось 14,4 млн українців. З-поміж них відповідні виплати вже перераховано 12,7 мільйонам осіб. Наразі ж прийом заявок на отримання допомоги в межах “Зимової єПідтримки” завершено. Проте нарахування коштів триватиме до завершення опрацювання усіх отриманих запитів від громадян.
У Мінекономіки нагадують, що програма “Зимова єПідтримка” передбачає надання фінансової допомоги на суму 1000 гривень. Ці кошти українці можуть отримати через портал державних послуг Дія, у відділеннях банків-партнерів програми та Украпошти.
Програма “Зимова єПідтримка” діяла протягом усього зимового періоду. 57% учасників програми спрямували отримані виплати на оплату комунальних послуг. Також громадяни активно витрачали державну допомогу на придбання ліків, українських книжок або ж переказували кошти на підтримку ЗСУ. Використати отримані кошти необхідно до кінця поточного року. Їхнє нарахування не має жодного впливу на виплату субсидії.


