Фонд гарантування виплатив 43 мільйони гривень вкладникам банків через “Дію”
За перший рік роботи новітньої послуги повернення вкладів через застосунок “Дія”, відомо, що було проведено 3,7 тисячі трансакцій на загальну суму понад 43 мільйони гривень.
Цю інформацію оприлюднила пресслужба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, вказуючи на високий рівень довіри та задоволення клієнтів серед вкладників, чиї банки наразі ліквідуються.
Загалом, з послуги скористалися понад 2,6 тисячі вкладників. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що ця онлайн-система значно оптимізує процес отримання виплат, економлячи час громадян, яким більше не потрібно відвідувати банківські установи та стояти у чергах.
Процес отримання відшкодування через “Дію” досить простий і зручний. Насамперед, користувачам потрібно оновити застосунок до останньої версії, авторизуватися, відкрити вкладку “Послуги” та обрати “Повернення вкладів”. Після вибору банку, у якому було розміщено вклад, необхідно подати заявку на відшкодування, вибрати картку єПідтримка для переказу коштів, уточнити контактні дані та підписати заявку за допомогою Дія.Підпису.
Серед банків-агентів, які залучені до виплат через “Дія”, зазначені такі фінансові установи як АТ КБ “ПриватБанк”, АБ “Укргазбанк”, АТ “ПУМБ”, АТ “Універсалбанк“, та АТ “Ідея Банк”. Це дозволяє клієнтам обирати зручний для них банк і спрощує доступ до фінансових послуг через цифрові технології.


