Грантові кошти для HealthTech-стартапів: переможці Generation H 2.0 отримають 10 000 євро

Відбувся старт програму підтримки українських HealthTech-стартапів Generation H 2.0 / Колаж: banks.com.ua

SET University разом з Tokarev Foundation анонсували старт Generation H 2.0. Йдеться про оновлену програму підтримки українських стартапів, які займаються розробками у галузі охорони здоров’я. Проєкт Generation H 2.0 покликаний примножити успішний досвід програми, досягнутий минулого року.

Про це повідомляє портал dev.ua.

У 2024 році в межах програми було надано підтримку 16 медичним проєктам. Наразі ж завдяки Generation H 2.0 очікується подальше стимулювання розвитку інновацій у сфері HealthTech.

Старт програми відбувся 15 квітня поточного року. Проєкт розпочався із проведення серії освітніх подій Spotlight. Під час першого вебінару на тему “Інвестування в майбутнє: Impact Tech як драйвер сталого розвитку” з учасниками проєкту ділитимуться власним досвідом Вікторія Тігіпко (TA Ventures) та Анастасія Дєєва (Tokarev Foundation). Під час онлайн-зустрічі учасники отримають можливість розширити свою обізнаність у напрямку залучення інвестицій у стартапи соціального впливу, методик оцінювання ефективності та пошуку стратегічних інвесторів.

Під час наступних заходів Generation H 2.0 йтиметься про фінансування медичних технологій, розбудову екосистеми HealthTech та налагодження взаємодії з медичним персоналом та пацієнтами. До участі у заходах запрошено експертів із “Дія.City”, медиків і засновників інноваційних стартапів. Зокрема, йдеться про Tayra.ai, eXtra Vision та Ovul.

Загалом проєкт передбачає 10-тижневий інтенсив для HealthTech-проєктів. Програма включає персональний менторинг, АМА-сесії, краш-тести розробок. Також учасники матимуть можливість обмінятися досвідом між собою. Відбуватимуться й індивідуальні зустрічі з інвесторами. Переможці зможуть розраховувати на грант розміром 10 000 євро для втілення нових напрацювань.

Рекомендації для вас