Мінекономіки і Visa підписали меморандум для підтримки малого та середнього бізнесу
Міністерство економіки України та міжнародна платіжна система Visa оголосили про підписання Меморандуму про співпрацю, що передбачає ряд заходів для підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу в Україні. Завдяки цій угоді українські підприємці отримають доступ до новітніх цифрових технологій, що має сприяти їхній діджиталізації та модернізації.
Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
Ключовим елементом Меморандуму є фокус на інфраструктурну підтримку українського бізнесу в рамках національної програми “Зроблено в Україні”. Ця програма, започаткована за ініціативою президента Володимира Зеленського, має на меті стимулювання виробництва вітчизняних товарів та збільшення їх конкурентоспроможності на міжнародних ринках.
Однією з головних цілей співпраці є популяризація електронних платежів серед українських споживачів. Це дозволить не тільки спростити фінансові транзакції, але й забезпечить більшу прозорість у фінансовій сфері, сприятиме боротьбі з тіньовою економікою.
Значна увага в рамках партнерства приділятиметься і поліпшенню якості обслуговування клієнтів. Зокрема, Visa допоможе реалізувати інноваційні платіжні рішення, які стимулюватимуть споживачів обирати українські товари завдяки вигідним умовам покупки.
Ця угода також поглиблює вже існуючу співпрацю між Visa та українським урядом, зокрема у реалізації програми “Національний кешбек”, де Visa виступає оператором. Подібні ініціативи не лише підтримують місцевий бізнес, але й сприяють зростанню економіки України в цілому, підвищуючи її привабливість для іноземних інвестицій.


