НБУ випустив нову монету номіналом 10 гривень на честь Військ зв’язку
Національний банк України анонсував випуск нової обігової памʼятної монети номіналом 10 гривень, присвяченої Військам зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України. Ця монета є частиною серії “Збройні Сили України” та вироблена зі сплаву на основі цинку з нікелевим покриттям. Тираж монети становить 10 мільйонів штук, з яких 510 000 є сувенірною продукцією.
Про це інформує пресслужба НБУ.
Аверс монети залишається незмінним порівняно з аверсом обігових монет від 2018 року. Однак реверс оригінальний: на ньому розміщено емблему Військ зв’язку, яка складається з восьмипроменевої зірки та перехрещених блискавок, що символізують швидкість і точність в передачі інформації. Також на реверсі зображені схематичні лабіринти, які символізують зашифровані дані та складність кіберпростору.
Цікавим є те, що частина цього тиражу буде доступна у спеціальному форматі — ролики по 25 монет, упаковані в сувенірний папір з емблемою Військ зв’язку та кібербезпеки. Загальний тираж таких роликів становить 20 000 штук.
Монети можна буде придбати в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ з 9 серпня. Ця монета стане значущим доповненням для колекціонерів, а також вшануванням важливої ролі Військ зв’язку та кібербезпеки у захисті національної безпеки України.



