Понад мільйон українців вже отримали картки для Національного кешбеку

Понад мільйон українців вже відкрили картки для Національного кешбеку / Фото: freepik.com

На сьогодні Національна програма кешбеку в Україні залучила увагу понад 1,2 мільйона громадян, які вже оформили спеціальні картки для отримання виплат.

Цю ініціативу підтримує перша віцепрем’єрка — міністерка економіки України Юлія Свириденко. Вона поділилася цією інформацією під час заходу, присвяченого економічній політиці країни у період війни.

Програма, яка перебуває у фазі тестування до жовтня, запланована до повноцінного запуску вже в найближчі місяці. Юлія Свириденко висловила переконання, що програма виявиться ефективною та продовжить свою діяльність у наступному році. Вона також повідомила, що програма підтримується за рахунок міжнародних донорів і вже включає 169 тисяч товарів українського виробництва.

Серед умов програми кешбеку, українці можуть отримувати щомісяця 10% відшкодування, але не більше ніж 3000 гривень за купівлі вітчизняних товарів. Свириденко зазначила, що ліміт, ймовірно, залишиться на поточному рівні.

Кешбек можна буде використовувати для оплати різноманітних послуг та товарів, зокрема медичних послуг, спортивних заходів, кінотеатрів, закладів харчування, комунальних послуг, транспорту, мобільного зв’язку, а також пожертвувань на підтримку Сил оборони України, військових облігацій і благодійних організацій.

Рекомендації для вас