Поспілкуватися з оператором не вдалось: клієнти скаржаться на роботу служби підтримки Ощадбанку

Ощадбанк / Фото: epravda

Клієнт Ощадбанку намагався зв’язатись із оператором фінустанови протягом 20 хвилин. Проте йому так і не вдалося поспілкуватись зі співробітниками “гарячої лінії”. Відповідну скаргу на роботу служби підтримки Ощадбанку чоловік залишив на порталі Мінфін.

За словами клієнта, у нього виникли питання до державної фінустанови. Для їх з’ясування чоловік зателефонував до служби підтримки банку. Проте дзвінок на “гарячу лінію” перенаправляли на декількох операторів. Врешті зв’язок зі службою підтримки було взагалі розірвано. На дзвінок клієнт витратив 20 хвилин.

Чоловік зробив ще одну спробу зв’язатися з оператором. Спершу йому відповів бот. Згодом він усе ж вийшов на оператора. Та їхнє спілкування знову тривало недовго. Співробітник “гарячої лінії” направив клієнта до іншого оператора. Після цього певний час в режимі очікування грала музика. Згодом йому повідомили, що всі оператори наразі зайняті.

Як зазначає обурений клієнт, він із вирішенням свого питання може зачекати. Адже справа не термінова. Проте люди, які звертаються на “гарячу лінію” Ощадбанку з нагальними проблемами, так і не зможуть їх вирішити. Адже, на думку чоловіка, тривалість очікування на відповідь оператора занадто довга, а самі оператори поводяться некомпетентно. Водночас клієнт додав, що бот, який працює на лінії, взагалі непотрібний.

Рекомендації для вас