ПриватБанк виплатив 1,5 мільйона гривень додаткового кешбеку за користування картками “Національний кешбек”
ПриватБанк нараховує додатковий кешбек клієнтам, які користуються картками “Національний кешбек” Mastercard. Як стало відомо, сума цих виплат вже сягнула 1,5 мільйона гривень.
Про це повідомляє пресслужба фінустанови.
Зазначені виплати відбуваються в межах програми лояльності “Привіт”. Сума додаткового кешбеку сягає 10%. За словами члена правління ПриватБанку Дмитра Мусієнка, чисельність клієнтів, які наразі вже активували додаткову знижку, майже досягла 840 тисяч.
Водночас за програмою “Національний кешбек” клієнтам фінустанови нараховано більш ніж 90 млн грн кешбеку. 43,8% від зазначеної категорії клієнтів банку витрачають отримані знижки на оплату послуг мобільного зв’язку. 35,7% користувачів карток “Національний кешбек” у ПриватБанку спрямовують кешбек на розрахунки за надані комунальні послуги. 8 % клієнтів розраховуються за допомогою кешбеку з інтернет-провайдерами, а більш ніж 3,2% використовують ці кошти для оплати медичних послуг.
У ПриватБанку нагадують, що усі користувачі випущених фінустановою карток “Національний кешбек” Mastercard, які спрямовують нараховані знижки на оплату, зокрема, мобільного зв’язку, транспортних, комунальних та медичних послуг, можуть розраховувати на додатковий кешбек розміром 10%. Зазначені кошти автоматично надходять користувачам у програмі лояльності “Привіт” в онлан-банкінгу Приват24.
Оформлення картки “Національний кешбек” Mastercard не потребує від клієнтів жодних витрат і здійснюється у декілька кліків. Її можна відкрити в сервісі Приват24. Після випуску відповідної картки ПриватБанку користувач має додати її в застосунку Дія. Після цього на неї почнуть надходити державний та додатковий кешбеки.


