Ринок США втрачає кошти: інвестори купують менше американських акцій

Інвестори втрачають цікавість до ринку США / Колаж: banks.com.ua

Фінансова компанія Bank of America Corp. провела власне дослідження та виявила рекордне за всю історію скорочення інвестицій в американські акції. Наразі інвестори втрачають зацікавленість в акціях Сполучених Штатів, що свідчить про масштабні зміни на глобальному ринку. Як наслідок, ринок США втрачає кошти.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Результати опитування 171 менеджера фондів, проведеного Bank of America, свідчать про падіння американських акцій на 23%. Відповідно до підсумків попереднього опитування, цей показник був на 40 процентних пунктів вищим. Така тенденція свідчить про швидку втрату трейдерами цікавості до ринку США. У лютому індекс S&P 500 перебував на рівні історичного максимуму. З того часу він вже втратив 8%.

У Bloomberg зазначають, що на європейських ринках наразі, навпаки, відбувається пожвавлення. Зокрема, Німеччина планує здійснити мільярдні інвестиції в інфраструктуру та оборонну галузь. Вкладення в акції Євросоюзу знаходяться на найвищому з 2021 року рівні.

Стратег Bank of America Майкл Хартнетт зауважує, що зниження оптимізму інвесторів щодо американських акцій є закономірним і пояснюється завершенням корекції на фондовому ринку США. Однак, на думку аналітика, індекс S&P 500 зможе перевищити позначку в 6 000 пунктів виключно за умови зниження інфляційних ризиків та послаблення торговельних війн.

Рекомендації для вас