У 2024 році платежі через “Термінал” ПриватБанку виросли більше ніж у три рази

У 2024 сума оплат товарів та послуг через “Термінал” ПриватБанку зросла більш ніж утричі / Фото: сайт ПриватБанку

У 2024 році українці активно оплачували покупки через смартфони за допомогою застосунку “Термінал” ПриватБанку, витративши на товари та послуги рекордні 6,5 млрд гривень, що втричі перевищує показники минулого року.

Про це повідомила пресслужба банку.

За словами Сергія Макаренка, керівника напрямку торгового еквайрингу в ПриватБанку, такий зріст викликаний збільшенням популярності безконтактних платежів та зручністю використання смартфонів як платіжних терміналів.

Платіжний додаток “Термінал” дозволяє власникам малого та середнього бізнесу приймати платежі картками безпосередньо через мобільний телефон, використовуючи NFC технологію. Це стає все популярнішим засобом транзакцій в різних сферах: від кафе та кав’ярень до продуктових магазинів і салонів краси. Зокрема, в галузі громадського харчування та роздрібної торгівлі ця технологія забезпечує зручність та швидкість обслуговування клієнтів.

Інтерес до “Терміналу” помітно вищий серед користувачів iPhone, що може бути пов’язано з високою проникненням цих пристроїв у преміум сегменті ринку. Середній чек платежів від користувачів iPhone також виявився вищим, ніж від тих, хто користується Android-пристроями.

Рекомендації для вас