Укрексімбанк вийшов з програми єОселя
З 1 жовтня Укрексімбанк оголосив про вихід з державної програми іпотечного кредитування єОселя, ставши першою фінансовою установою, яка припинила участь у цьому популярному проєкті. Це рішення дозволить банку зосередитися на своїх ключових стратегічних пріоритетах.
Про це пише Delo.ua.
На сайті банку коротко повідомили, що вони більше не будуть обробляти нові заявки по програмі єОселя і не отримуватимуть компенсацію від держави. Представники Укрексімбанку додали, що це рішення не вплине на існуючі угоди та умови для клієнтів.
«На даний момент наш банк спрямований на обслуговування корпоративних клієнтів, особливо у секторах, що мають вирішальне значення для економіки. Наша основна мета — фінансування великих підприємств і співпраця з великими міжнародними фінансовими інститутами», — зазначили у пресслужбі Укрексімбанку.
Відзначено, що на початок вересня 2024 року Укрексімбанк володіє найбільшим кредитним портфелем юридичних осіб в Україні, сума якого складає 100,4 млрд грн.
Щодо програми єОселя, в банку підкреслили, що програма більш природно пасує банкам, які фокусуються на роботі з фізичними особами. Участь у цьому проекті виявилася неефективною для Укрексімбанку, який за весь час участі уклав угод на суму значно меншу, ніж основні учасники, такі як Ощадбанк.


