В Україні відкриють ще два індустріальних парки: Кабмін 

В Україні відкриють ще два індустріальних парки: Кабмін 

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення індустріальних парків у Рівненській та Львівській областях. На реалізацію проєктів інвестують більше 3 млрд грн.

Про це пише Укрінформ, 15 березня.

За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, у Рівненській області новостворене підприємство здійснюватиме промислову переробку. За прогнозами уряду, очікується створення 1400 робочих місць та виділення інвестиції на суму понад 1 млрд грн.

На Львівщині індустріальний парк також спеціалізуватиметься на переробній промисловості, але з акцентом на меблевому виробництві. Уряд прогнозує створення більш як 2000 нових робочих місць і понад 2 млрд грн інвестицій.

“За останні пів року ми бачимо непоганий прогрес у створенні нових індустріальних парків. Цього року заклали в бюджеті 1 мільярд гривень для їх розвитку” – зазначив Шмигаль.

В Україні нараховується 75 індустріальних парки.

Довідково: індустріальні парки – це спеціально створені території для промислових компаній, які поєднують в собі різні ланки одного виробництва. Ці об’єкти залучають в країну інвестиції та надають нові робочі місця. 

Крім того, функціонування індустріальних парків збільшує податкові надходження до місцевих бюджетів та розвиває інфраструктуру міста.

Рекомендації для вас