Відключення електрики не стануть завадою: ПриватБанк впроваджує автономні POS-термінали
ПриватБанк повідомляє про оновлення POS-терміналів. Як зазначають у фінустанові, нові пристрої відрізнятимуться від попередніх своєю автономністю та працюватимуть до 12 годин в умовах відключення електрики.
Про це розповіли у пресслужбі ПриватБанку.
Представники банку додають, що нині існує потреба у забезпечені стабільної роботи вітчизняного бізнесу в умовах енергодефіциту. Отож ПриватБанк розпочав модернізацію власної мережі POS-терміналів. Зокрема, оновлені термінали зможуть приймати платежі в умовах обмежень електрики.
Керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко зазначає, що нові користувачі послуги еквайрингу отримуватимуть саме модернізовані POS-термінали. Водночас найближчими місяцями відбуватиметься і часткова заміна застарілих приладів.
Оновлені POS-термінали були створені з дотриманням найвищих стандартів міжнародних платіжних систем. Отож підприємці, які їх використовуватимуть, отримають доступ до найсучаснішого функціоналу. До прикладу, термінал можна інтегрувати з додатком ПРРО “КАСА”. Таке рішення дає можливість використовувати пристрій в якості касового апарату. А це, у свою чергу, сприятиме цифровізації обліку.
Нині ПриватБанк займає лідерські позиції в Україні у сфері еквайрингу. Мережа POS-терміналів банку складається з 300 тисяч працюючих пристроїв, які використовуються 201,2 тисячами підприємців. Водночас 26,7 тисяч клієнтів для приймання платежів обрали додаток “Термінал”. Також 12,9 тисяч підприємців використовують онлайн-еквайринг LiqPay.


