Втрати в майже 1,5 млрд доларів: зловмисники зламали криптобіржу Bybit

Хакери пограбували криптовалютну біржу Bybit / Колаж: banks.com.ua

У п’ятницю, 21 лютого, відбулась хакерська атака на криптобіржу Bybit. Ця подія може стати наймасштабнішим пограбуванням в історії цифрових активів. Адже зловмисникам вдалось заволодіти 1,5 млрд доларів США.

Про це повідомляє гендиректор криптобіржі Bybit Бен Чжоу у соцмережі X (Twitter).

Отож, як стало відомо, хакерам вдалось отримати доступ до багатостороннього ETH-холодного гаманця криптовалютної біржі. Після зазначеного проникнення зловмисники здійснили переказ Ethereum (ETH) на суму, еквівалентну 1,46 млрд доларів. Адреса отримувача коштів невідома.

Для встановлення контролю над криптогаманцем хакери скористались вразливістю у механізмі підписання транзакцій. А саме, зловмисникам вдалось скопіювати інтерфейс криптобіржі. Підроблений інтерфейс навіть відтворював вірну адресу платформи. Отож, ошукані підписанти, нічого не підозрюючи, власноруч надали необмежений доступ до гаманця. Після цього 401 346 ETH було виведено зловмисниками до теплового гаманця. Саме цей переказ і викликав у служби безпеки криптобіржі підозру щодо злому.

Гендиректор Bybit Бен Чжоу запевнив клієнтів криптобіржі, що загрози для решти гаманців наразі немає. Водночас криптовалютний ринок вже відреагував на це пограбування. Вартість Ethereum знизилась на понад 4%.

Рекомендації для вас