Японія виділить 1,25 млрд євро на підтримку своїх інвесторів в Україні

Японія виділить 1,25 млрд євро на підтримку своїх інвесторів в Україні

На українсько-японській конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо уряди країн підписали понад 50 меморандумів про співпрацю у різних сферах управління. На підтримку японських інвесторів в Україні, як зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, надано 1,25 млрд євро в рамках програми експортно-кредитного агентства Японії NEXI.

Про це повідомив прем’єр у Facebook, 19 лютого.

Японія виділить 1,25 млрд євро на підтримку своїх інвесторів в Україні за програмою агентства NEXI. Це важливий крок у зміцненні економічних зв’язків між Японією та Україною. За словами Дениса Шмигаля, програма складається з двох частин – гарантій для японських інвесторів та кредитної лінія для експорту японських товарів

“Японія вже показала лідерство щодо фінансової підтримки України. Тепер Японія має стати одним з лідерів українського відновлення та інвестицій в нашу економіку”, – сказав Шмигаль.

Гарантії для японських інвесторів стимулюватимуть іноземні компанії інвестувати в проєкти відновлення та розвитку інфраструктури в Україні. А кредитна лінія надасть можливість українським компаніям використовувати в проєктах відновлення японські товари та технології. Такі можливості покращать ефективність зазначених проєктів.

Шмигаль подякував за таку ініціативу міністру економіки Японії Кену Сайто й запропонував в майбутньому оновити домовленості в сфері захисту інвестицій. Це забезпечить захищеність інвесторів та сприятиме зацікавленості як Україною, так і Японією на світовому фондовому ринку. Розгляд нових аспектів в сфері захисту вкладень враховує інтереси обох країн в контексті економічного зростання.

Рекомендації для вас